KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15264273
nr 1526 4273
Juho Suni
(1921-1992), Sverige
Etsning, Modell. Signerad, numrerad 69/400. Bildmått: 22x20 cm, yttermått inklusive ram: 33x25 cm
Kondition: missfärgningar
Juho Suni, svensk bildkonstnär född 1921, död 1992.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:04:09
100 kr
150 kr